برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 27 شهریور 1402
وضعیت : بدون استفاده
گارانتي : خیر
موقعیت : کرج شهرک صنعتی ماهدشت

برسام پلیمر تولید کننده انواع قطعات پلی یورتان

امروزه در بسیاری از صنایع و کارخانه های فرآوری جهت انتقالاسلاری از پمپ استفاده می شود که این پمپ ها  وسیله ای برای شست شوی مصالح و انتقال گل و پساب که در فرایند آبگیری برای شستن مصالح قبل ازهیدروسیکلونها قرار می گیرد این پمپ ها بر حسب نیاز کارخانه ها در ابعاد محتلفی3/2تا 10/8 مورد استفاده قرار می گیرند. در آن دسته از کارخانه ها که نیاز به انتقالاسلاری بیشتری است، معمولا از پمپ ها با ظرفیت بالا استفاده می شود.

پمپ های اسلاری دارای قسمت های مختلفی است که بدنه آنمعمولا از چدن ضد سایش ساخته می شود که به آن پوسته پمپ می گویند و از قسمت هایدیگر پمپ اسلاری می توان پروانه پمپ، شفت و محفظه آببندی و یاتاقان را نامبرد.

از مهمترین قسمت های پمپ، پروانه پمپ است که با چرخیدن آناسلاری انتقال می یابد و چون این قطعه با مواد جامد بالا در ارتباط  است به طور معمول سریع سایش پیدا می کند ومستهلک می گردد.

مجموعه برسام پلیمر برای جلوگیری از سایش  وخوردگی پروانه پمپ، که از اصلی ترین اجزای پمپاسلاری است از تکنولوژی عایق کاری استفاده کرده است که این عایق از جنس پلی یورتانضدسایش است، که مدت زمان خوردگی پروانه پمپ را به مراتب کاهش و باعث ضرفه اقتصادیبرای صنعتگران و همچنین جلوگیری از خواب خطوط فرآوری می گردد.

02637851440

02637851441

09120400124


هشدار سایت: آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با مالک تماس بگیرید.

موقعیت

کرج شهرک صنعتی ماهدشت
نظر بنویسید
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید

آگهی های ویژه

تبلیغات

بالا