لوله بازکنی در منزل راه های مختلفی دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید ولی یکی از راه های ساده و پر کاربرد آن، لوله بازکنی با جوش شیرین و ترکیبات دیگر است که در این مقاله می خواهیم به آنها اشاره کنیم.

 

البته این همیشه یک اصل در زمینه گرفتگی لوله های فاضلاب این است که گرفتگی های شدید لوله را نمی شود با روش های خانگی مثل لوله بازکنی با جوش شیرین یا دیگر روشهای خانگی برطرف نمود و لازم است که شما برای این کار با لوله بازکن های ماهر سطح شهر تهران تماس بگیرید.
سایت برچسب به عنوان یک سایت معتبر لوله بازکنی بهترین لوله بازکن ها در سراسر تهران را به شما معرفی می کند. کافی است نام منطقه خود را جست و جو کنید. کلیه خدمات لوله بازکنی غرب تهران تا شرق، شمال و جنوب تهران، به صروت 24 ساعته و همه روزه، ارائه می شوند.

 

لوله بازکنی با جوش شیرین و سرکه

 

روش خانگی لوله بازکنی با جوش شیرین و سرکه یک روش قدیمی است که در این روش ابتدا جوش شیرین را وارد لوله فاضلاب میکنیم و بعد سرکه سفید صنعتی تقطیر شده را به آن اضافه می کنیم و می گذاریم که واکنش این دو ماده تمام شود و کفی که ایجاد شده بخوابد.
بعد از گذشت چند ساعتی (یک شب تا صبح) سینک یا لوله را با آب داغ فراوان بشویید تا تمام موادی که به وسیله این محلول جدا شده اند به سمت چاه بروند.

 

لوله بازکنی با جوش شیرین و سرکه

 

البته راه ساده تر این است که شما با تلفن همراهی که در دستتان می باشد به آدرس سایت برچسب www.barchasb.net مراجعه کنید و نام محله خود را در آنجا جتسجو کنید تا بتوانید بهترین لوله بازکن ها را در آنجا مشاهده کنید و از خدمات آنها استفاده کنید.

 

لوله بازکنی با جوش شیرین و نمک

 

برای لوله بازکنی با جوش شیرین روش دیگری هم وجود دارد که به این شرح است: شما باید ابتدا مقداری جو ش شیرین و نمک را وارد لوله کنید و آب داغ را هم بلافاصله به درون چاه بریزید.
در این روش بعد از گذشت چند ساعت دوباره لوله را با آب داغ فراوان بشویید تا تمام کثیفی را شسته شود و راه لوله باز شود.

 

لوله بازکنی با جوش شیرین راهی ایمن و کم هزینه

 

البته لازم به ذکر است که از ترکیب لوله بازکنی با جوش شیرین بیش از دو یا سه بار پشت سر هم استفاده نکنید چرا که باعث خرابی در لوله ها می شود و اگر لوله با این روش باز نشد، سایت برچسب به صورت شبانه روزی در خدمت شماست تا برای شما بهترین لوله بازکن های تهران را به صورت تضمینی معرفی کند.
خدمات لوله بازکنی در شمال تهران و یا دیگر مناطق تهران که شما در آنجا زندگی می کنید به صورت شبانه روزی در خدمت شما همراهان می باشند.